مشاوره سئو با رضا الطافی

مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو به صورت مستقیم با رضا الطافی در زمینه استارت و شروع کار، بررسی وب سایت از نگاه فنی و تکنیکال، استراتژی نویسی، فرایند ON Page و OFF Page، کارشناسی محتوای وب سایت، دلایل افت رتبه کلمات کلیدی، تحقیق کلمات کلیدی جدید و دیگر مسائلی که کارفرما و یا صاحب کسب و کار با آن روبرو است.

مشاوره سئو برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما در هر کدام از وضعیت های زیر هستید، خدمات مشاوره سئو رضا الطافی برای شما مناسب است:

 • می‌خواهید وب سایت شما از نظر فنی، مسائل تکنیکال و سرعت تحلیل و بررسی شود!
 • وب سایت شما افت رتبه پیدا کرده و می‌خواهید دلایل اصلی آن را پیدا کنید!
 • می‌خواهید در زمینه سئو داخلی(On Page) و سئو خارجی(Off Page) مشاوره بگیرید!
 • می‌خواهید استراتژی و راهکارهای جدید برای افزایش بازدید و افزایش رتبه دریافت کنید!
 • می‌خواهید برای شما تحقیق کلمات کلیدی حرفه‌ای انجام شود!
 • وب سایت شما رتبه دارد اما فروش ندارد و به دنبال راهکارهایی برای فروش بیشتر هستید!
 • هنوز وب سایت خود را راه اندازی نکرده‌اید و نکات لازم قبل از شروع وب سایت را می‌خواهید بدانید!

در مشاوره سئو چه کمکی به شما می‌کنیم؟

حل مسائل فنی

حل مسائل فنی، تکنیکال و بهبود سرعت

تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی

تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی

استراتژی نویسی

استراتژی و برنامه به جهت افزایش رتبه و بازدید

بررسی دلایل افت رتبه

بررسی دلایل افت رتبه و ارائه راهکار

آنالیز on page و off page

بررسی و آنالیز On Page و Off Page وب سایت

افزایش فروش

ارائه راهکار عملی به جهت افزایش فروش و جذب

چرا مشاوره با رضا الطافی؟!

تاکنون مشاور ده ها کسب و کار مختلف و شرکت‌های بزرگ و کارخانه‌های بزرگ در زمینه سئو و تبلیغات بوده‌ام. وب سایت های زیادی چه وردپرسی و چه غیر وردپرسی با چالش‌ها و مشکلات مختلف به تیم ما واگذار شده و خوشبختانه توانسته‌ایم به درستی تمام پروژه ها را عیب یابی کرده و مشاوره ارزشمند و پرسودی به کارفرما ارائه دهیم.

در حال بارگذاری پخش کننده...

تکمیل فرم مشاوره

کاربر گرامی شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم زیر، درخواست خود را برای مشاوره سئو به صورت مستقیم با آقای رضا الطافی ارسال کنید. درخواست شما ابتدا بررسی و جلسه اول به صورت رایگان برگزار خواهد شد. پس از بررسی مسئله اصلی وب سایت، در صورت توافق، جلساتی در ادامه با شما در نظر گرفته خواهد شد که به صورت مستقیم با آقای الطافی و به جهت بهبود عملکرد و حل مشکل پروژه شما برگزار می‌گردد.

  سوالات متداول درباره مشاوره سئو

  هزینه مشاوره سئو با توجه به آنالیز دقیق مشکلات پروژه شما و درخواست شما محاسبه خواهد شد. چرا که برخی از مسائل تنها با یک جلسه مشاوره قابل حل است و برخی دیگر از مسائل سئو، شاید مدتها نیاز به ادامه جلسات مشاوره داشته باشد.

  اگر مشکل وب سایت خود را نمی‌دانید و دچار افت رتبه هستید و یا به طور کلی در نتایج گوگل حضور ندارید، از قسمت فرم مشاوره گزینه “آنالیز کامل وب سایت” را انتخاب کنید تا پس از بررسی تمام مسائل وب سایت شما، استراتژی و راهکاری به جهت پیشرفت وب سایت به شما ارائه دهیم.

  سئو حاصل اجرای صحیح استراتژی و عمل مطابق الگوریتم‌های گوگل است. بنابراین طبیعی است که اگر سئو وب سایت شما با حل مشکلات داخلی و خارجی و همچنین بهبود عملکرد جدید به درستی انجام شود، نتیجه نیز حاصل می‌گردد.

  مشاوره با جناب آقای رضا الطافی متخصص سئو و طراحی وب سایت برگزار می گردد. جهت اطلاعات بیشتر درباره رضا الطافی کلیک کنید.

  چه بهتر که قبل از راه اندازی وب سایت، اصول و ساختار درست و همچنین کدنویسی سالم و تمیز را رعایت کنید. چرا که در بسیاری از پروژه‌ها، متاسفانه مدت‌ها پس از افت رتبه و کاهش بازدید، متوجه ایرادات بسیاری در سایت می‌شویم که تماما مربوط به ساختار اشتباه در ابتدای کار و در نظر گرفتن بسیاری از مسائل توسعه‌ای در آینده بوده است.

  به شما پیشنهاد می‌کنیم به جهت آموزش و افزایش اطلاعات در زمینه سئو، دوره های آموزشی رضا الطافی را در وب سایت شرکت کنید. در غیر این صورت، می‌توانید از قسمت مشاوره گزینه “آموزش شخصی” را انتخاب کنید.

  کاربر گرامی کافی است به صفحه خدمات سئو مراجعه کرده و از آنجا درخواست خود را برای ارائه وب سایت خود به تیم رضا الطافی ثبت نمائید.